Team Arkicon


Hildegunn er daglig leder hos Arkicon AS. Hun har over 20 års erfaring fra HR, kommunikasjon og organisasjonsutvikling. Som daglig leder holder Hildegunn kontroll på det meste hos Arkicon AS, trenger du ett tilbud på ditt prosjekt, eller er nysgjerrig på hva vi kan hjelpe deg med- ikke nøl med å ta kontakt med Hildegunn!

Hildegunn Danielsen


Daglig leder


932 36 758


hildegunn@arkiconas.no

Knut Ove startet Arkicon sammen med Roger i 2015. Til daglig er han vår arkitekt-nestor, og høster stor anerkjennelse hos kunder og samarbeidspartnere etter en lang rekke jobber i Kristiansandsregionen. Han er utdannet byggmester, og har lang erfaring med oppføring av bygg før han gradvis etablerte seg innen arkitektfaget.

Knut Ove Kristiansen


Arkitekt


916 84 510


knut.ove@arkiconas.no

Roger er en senior når det kommer til byggfaglig kompetanse. Han startet opprinnelig sin karriere som fisker, men gikk etter hvert over til byggfaget og har lang fartstid som byggmester i regionen. Har du behov for bistand til søknad, uavhengig kontroll eller byggrådgivning generelt er Roger mannen å kontakte.

Roger Kristiansen


Byggesøknad


905 61 276


roger@arkiconas.no

Rikke er utdannet ingeniør fra Universitetet i Agder. Hun har ansvar for alle Arkicons tjenester innen bygningsfysikk, brannprosjektering, konstruksjon og byggeledelse. Hun har tidligere erfaring fra vann- og avløpsetaten i Arendal kommune.

Rikke Mølland


Byggingeniør/ Prosjekteringsansvarlig


412 64 541


rikke@arkiconas.no

Kristin har en mastergrad i arkitektur fra École polytechnique fédérale de Lausanne (EPFL) i Sveits. Hun har erfaring fra offentlig forvaltning inne arealplanlegging og kulturminnevern. Med en faglig solid bakgrunn, og god kjennskap til forvaltningsprosessene har Kristin en spennende tilnærming til arkitektur og arealplanlegging.

Kristin Gabrielsen


Faglig leder arkitektur/ Sivilarkitekt


910 00 953


kristin@arkiconas.no

Ida Katrine er trainee hos Arkicon AS. Hun er straks ferdig utdannet jurist ved det juridiske fakultet på UiB. Med denne bakgrunnen har hun ett solid utgangspunkt å bruke i møte med byggesaks prosessene. Hun er nettopp ferdig med ett år hos jusformidlingen i Bergen, hvor hun har fått brukt sin sin faglige kompetanse i praksis.

Ida Katrine Lindevik


Trainee


97012962


ida.katrine@arkiconas.no

Nancy har vært med oss i Arkicon siden oppstarten, og har levert arkitekttjenester til en rekke vellykkede prosjekter i regionen. Hun kommer opprinnelig fra Tyskland, og har naturligvis fokus på nøyaktighet og presisjon. Nancy har en Master of Science i Heritage Management fra Martin-Luther-Universitetet Halle-Wittenberg og Høyskole Anhalt i Dessau-Roßlau.

Nancy Eisner


Arkitekt


940 19 420


nancy@arkiconas.no

Eirik har en mastergrad i rettsvitenskap fra Universitetet i Bergen. Fra 2008 har Eirik jobbet med offentlig saksbehandling i både innlands- og kystkommuner. Kommuners tilnærming til både plan- og byggesaker har i de senere år blitt møtt med juridiske tilnærminger, her har Eirik en solid kompetanse som sikrer at din byggesak blir utformet med faglig tyngde.

Eirik Skogstad Nilsen


Permisjon


917 76 206


eirik@arkiconas.no

Mathias er utdannet digital markedsfører. Han har en bachelorgrad i digital markedsføring fra Høyskolen Kristiania i Oslo, og nå oppdaterer han både sosiale medier og nettside for Arkicon.

Mathias Fredriksen


Digital markedsfører


99376504


mathias@arkiconas.no